O NÁS

O NÁS

aneb jak se zrodil Teewee

teewee

Jsme mladí manželé, spolužáci z vysoké školy, ke kterým se postupem času připojila fenka z útulku Mia, kocour Gucci, naše tři úžasné děti a nakonec i náš TEEWEE.

Představa o vytvoření eshopu s dětským sortimentem se zrodila již po narození prvního syna, kdy jsme zjistili, jak strašně obtížné, je vybírat dětské hračky. Často se nám také stávalo, že příbuzní a kamarádi od nás chtěli tipy na hračky, protože se jim moc líbily ty, které viděli u nás doma. Jako mladá rodina jsme se zároveň snažili nakupovat, za co nejlepší ceny, což ovšem často znamenalo obětovat čas hledáním po internetu a většinou bylo stejně nutné nakoupit z různých obchodů, protože každý měl dobré ceny jen na určité zboží. Po narození druhého syna - v březnu roku 2020 (v době celostátní karantény), kdy jsme většinu času doma věnovali hraní s dětmi, jsme si řekli, že je na čase se do toho pustit. Naštěstí právě díky tomu, jak skvělé děti máme a především díky jejich tvrdému spánku, jsme usilovně věnovali veškeré volné večery přípravě našeho eshopu. Nebudeme tu raději psát o tom, jak člověk vypadá po 3 hodinách spánku a kolikrát jsme jeli pozdě do školky :-) A během toho všeho schonu se nám narodila po roce ještě vytoužená dcera. 

Věděli jsme jasně, že chceme jít cestou vybudování fungujícího podnikání, krůček po krůčku, i za cenu nižších marží a vlastního diskomfortu. Všechny nápady spolu navzájem pečlivě konzultujeme a promýšlíme, Tajně doufáme, že v budoucnu se nám povede rozšířit náš obchod z obytných prostor domu, do vlastní kanceláře a třeba jednou i o kamenné pobočky. Zároveň se snažíme nastavit ceny nízké u všech položek v sortimentu tak, aby jste mohli nakoupit veškeré zboží na jednom eshopu a nemuseli jste trávit čas hledáním nejlepší nabídky.

Po měsíci usilovného vymýšlení sortimentu, jednání s dodavateli, řešení logistiky a promýšlení obchodní strategie, se nám konečně pomalu ale jistě, začala rýsovat podoba našeho eshopu, avšak stále nám chyběl název.

JAK JSME SE TEDY DOSTALI NA TEEWEEHO?

Už v době, kdy jsme spolu začínali chodit, říkávala moje žena „LÍBÍ TÝVÝ“. Vždycky jsem se jí ptal, koho tím tývým myslí a ona mi vysvětlovala, že jde o takové malé roztomilé zvířátko.

A BYLO TO TADY!

Na tývýho jsme pod tíhou času a starostí s domem, dětmi, prací atd., úplně zapomněli a najednou nás to napadlo. Název jsme upravili tak, aby vzhledově vypadal o něco lépe a zároveň jsme společnými silami převedli Teeweeho z představy v hlavě do podoby maskota naší firmy.

Doufáme tedy, že i Vám se Teewee líbí, že Vás a Vaše nejbližší bude naplňovat štěstím a budete se k němu vždy rádi vracet :-)